خدمات نگهداری و تعمیرات

این شرکت با دارا بودن نمایندگی انحصاری و رسمی از کمپانی های مطرح در زمینه آنالیز هوا، گاز، آب و پساب و با داشتن انبار قطعات یدکی و مصرفی و ابزار آلات و تجهیزات مناسب، آماده ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری تجهیزات به مشتریان عزیز می باشد.

قابل ذکر است تمامی پرسنل این شرکت تحت نظارت کمپانی های سازنده آموزشهای لازم را دیده و جهت ارائه خدمات هرچه با کیفیت تر آماده شده اند.

جهت رفاه حال مشتریان و سرعت بخشیدن به انجام تعمیرات در دوره گارانتی و در طول قراردادهای نگهداری، این شرکت، دارای نمایندگان مقیم در شهرستانها است. این نمایندگان به طور مستقیم تحت نظارت دفتر مرکزی تهران فعالیت کرده و به آن گزارش می دهند.

خدمات نگهداری این شرکت بر اساس دستورالعملهای کمپانی سازنده و شامل بازدیدهای روتین از تجهیزات و تأمین و تعویض قطعات یدکی و مصرفی و تعمیرات و ارائه گزارشات ماهیانه به مشتریان گرامی می باشد.

جهت ارائه خدمات بهتر و اطلاع از وضعیت تجهیزات، در خصوص ایستگاه های سنجش آلودگی هوا، هر روز صبح کارشناسان این شرکت با چک کردن داده ها و تجهیزات از طریق تلفن و اینترنت، عیب های احتمالی را پیش بینی و اقدامات لازم را جهت رفع آن صورت می دهند.

ساعت های کاری

ساعت های کاری شرکت
"در روزهای غیر تعطیل رسمی"

شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا 5 بعد از ظهر
پنجشنبه و جمعه: تعطیل

آدرس ما

  • تهران

    خیابان فاطمی غربی - پلاک 299 واحد 1
    کدپستی: 1411853791 
    تلفن: 66944046 21 0098 
    فکس: 66944046 21 0098